Otel Temizlik İşleri

ARV Temizlik  Otel Temizleme Hizmetleri sunmaktadır. ARV Temizlik hizmetleri, mermer ve fayans zeminler  için yoğun temizlik hizmetleri ile birlikte en iyi kalitede ev temizleme ve bakım hizmetleri sunmaktadır. 

Oteller evden uzak olsa bile, müşteriler için hassas yerlerdir ve otelcilik sektörü açısından temizlik oldukça önemlidir. Oteller kapsamlı temizlik hizmetleri gerektirir ve müşterilerin geri gelmesini sağlamak için birinci sınıf temizlik yapmak esastır. Otel sahipleri, müşterilerin odalarını ve oda ekipmanlarının temiz ve ferah olmasını bekledikleri için temizlemenin her yönünü dikkate almalıdır.  Sunduğumuz kat hizmetleri programı şunları içermektedir ;

  • Konukların odada kaldığı süre boyunca, çöp toplama, yatak yapma, zemini / halı temizleme, hafif toz alma ve tuvaletleri temizleme gibi temel temizlik hizmetleri
  • Derin temizleme, banyo dezenfeksiyonu gibi işler ve müşteri  ayrıldıktan sonra çarşafların değiştirilmesi.

Türkiye’de sayısız otel var ve her biri müşterilerini geri getirmenin yollarını arıyor ve müşterilerinin  yeniden kendilerini seçmelerini beklemektedirler. Bu nedenle temizlik son derece önemlidir. Aksi takdirde, konuklar tek bir gece kalacak ve asla geri gelmeyecek veya hizmetler kötüleşecek ve oteliniz için kötü değerlendirmelere neden olacaktır. Neyse ki, ticari temizlik hizmetlerimiz,  otel odalarını ve tesislerini derinlemesine temizleyerek olumlu değerlendirmeler almanızı sağlayacak ve müşterileriniz sunduğumuz hizmetler sayesinde müşteriler asla adreslerini değiştirmeyecekler.

ARV Temizlik Hizmetleri, oteller için uzman temizlik hizmeti sağlar ve tesisinizde yüksek kaliteli hizmetler sunarak mülkünüzü temizlerken itibarınızı geliştirmeye yardımcı olur.  Bütçenize uygun düşecek şekilde temizlik gereksinimlerinizi karşılamak için farklı tarifelerimiz mevcuttur;

Temel Temizlik İşleri

Temel otel temizleme, birkaç kapsamlı temizlik görevini içerir. Eğitimli personel çöpü çıkarıp çöp torbalarını değiştirecek. Ayrıca yataklar yapılacak, katlar temizlenecek, halılar vakumlanacak ve temel toz alma işi yapılacaktır. Müşterilerin odaları, ARV Temizlik Hizmetleri tuvaletlerin temiz olduğundan ve tuvalet malzemelerinin stoklanmasına ve kolaylık sağlamak için bulundurulmasına özen gösterir.

Otel Temizlik Taseronları - Bornova

Derin Temizleme

Derin temizlik paketi, temel paketin tüm avantajlarını ve fazladan ekstra özellikleri içerir. Sadece yatak hazırlamakla kalmayız, aynı zamanda bir misafir check out yaptıktan sonra sayfaları değiştireceğiz. Ayrıca, standart temizleme, fırçalama ve sarf malzemelerini tekrar kapamaya ek olarak tuvaleti dezenfekte edeceğiz.

Mobilya Temizleme

İzmir dünyadaki en sıcak turistik yerlerden biridir ve bu ziyaretçilerin hepsiyle birlikte şehri olabildiğince temiz tutmamız şarttır. Şilte temizleme, kanepe temizleme ve döşeme temizleme hizmetleri ile tesisinizi daha temiz hale getirmek için ekstra bir kilometre yapın.

Şilte Temizleme

İzmir otelleri dünyadaki en yoğun bölgelerden biridir ve bu otel sahibi için büyük olsa da, önlemler alınmazsa sağlık açısından tehlike oluşturabilir. Şezlong temizleme hizmetlerimiz konuklarınızın otelde kaldıklarında konuklarınızın mutlu ve sağlıklı kalmasını sağlar.

Kanepe Temizleme

Genellikle, birinin bir otel odasına girdikten sonra birisinin oturacağı ilk yer kanepedir. Büyük şehirlerin birçok özelliği var, ancak kirlilik içermeyenleri onlardan biri değil, bu nedenle bir kişinin kıyafetlerine bulaşmış olabilecek toz ve kirleticiler kolayca bir otel kanepesine aktarılabilir. Kanepe temizleme hizmetlerimiz kanepelerinizin bir sonraki konuk için her zaman temiz olmasına yardımcı olur.

Döşeme Temizliği

 Bunun gibi büyük bir şehirde bulunan toz ve kirliliği, mesleki temizlik hizmetlerinizle döşemenizden uzak tutun.

Temizlik Hizmetleri

Mevcut otel temizleme şirketiniz yeterince iyi bir iş çıkarmadıysa, tesisinizin odalarının küf veya küfle maruz kalma ihtimali var demektir. Bu maddeler insanların solunum sistemleri için sağlıksızdır. Ayrıca duvarların veya odanın veya ortak kullanılan alanların aletlerinde lekelerin olması ihtimali de var.