Temiz, düzenli bir ofisdeki çalışanlar dağınık bir ortamın vehametinin  olduğu bir ortamdan daha verimli çalışırlar. Ayrıca, temiz bir ofisi ziyaret eden potansiyel müşteriler, ofisinizden ya da kısacası  sizin vermeye çalıştığınız hizmetler ve ürünler konusunda aradığınız desteği sağlayacak şekilde olumlu yönde etkilenirler.  Profesyonel olarak tek ya da bir çok ofisten oluşan işletmelere, ARV Temizlik profesyonel  ofis temizliği hizmetleri sunmaktadır.  Size sağlayacağımız düzenli temizlik ve bakım hizmetleri pazarlama hedeflerinizi destekleyecek olumlu etkiler sağlar.

Sağlayacağımız  temizlik hizmetleri sayesinde , ofislerinizde  çalışanların çalışmalarına konsantre olmalarına olumlu etki sağlayacak ortamlar oluşturur. Araştırmalara göre temiz ve ferah ortamlarda çalışan personeller daha verimli çalışmaktadırlar. Fakat bazı işletmeler çalışanlara temizlik görevleri atar ve bu işi ve müşterileri ile geçirdiği üretken zamanın ötesine geçer. İzmir merkezli faaliyet gösteren firmamız, deneyimli personel kadrosuyla düzenli, temiz ve ferah bir ofis ortamı oluşturmayı taahhüt eder.  Örneğin genel ofis temizliğinde, her köşe bucak temizlenirken halılar uygun cihazlarla yerinde ya da uygun tesislerde yıkanır, camlar pırıl pırıl temizlenir ve lavobolar yıkanıp temizlendikten sonra iş yerinin seçtiği kokular kullanılıp ferah bir ortam sağlanır.  Ayrıca mobilyalarınızın tozları alınır, tekstil kısımları temizlenir, çöp bidonlarınız günlük ve gerektiğinde gün içinde boşaltılır ve haftada bir programa uygun olarak yıkanır.  Egem Temizlik’ten hizmet talep ettiğinizde sizin koşullarınıza en uygun planı en uygun fiyata vermeyi garanti ediyoruz.

Temiz, düzenli bir ofisdeki çalışanlar dağınık bir ortamın vehametinin  olduğu bir ortamdan daha verimli çalışırlar. Ayrıca, temiz bir ofisi ziyaret eden potansiyel müşteriler, ofisinizden ya da kısacası  sizin vermeye çalıştığınız hizmetler ve ürünler konusunda aradığınız desteği sağlayacak şekilde olumlu yönde etkilenirler.  Profesyonel olarak tek ya da bir çok ofisten oluşan işletmelere, Egem Temizlik profesyonel  ofis temizliği hizmetleri sunmaktadır.  Size sağlayacağımız düzenli temizlik ve bakım hizmetleri pazarlama hedeflerinizi destekleyecek olumlu etkiler sağlar.Sağlayacağımız  temizlik hizmetleri sayesinde , ofislerinizde  çalışanların çalışmalarına konsantre olmalarına olumlu etki sağlayacak ortamlar oluşturur. Araştırmalara göre temiz ve ferah ortamlarda çalışan personeller daha verimli çalışmaktadırlar. Fakat bazı işletmeler çalışanlara temizlik görevleri atar ve bu işi ve müşterileri ile geçirdiği üretken zamanın ötesine geçer.  İzmir merkezli faaliyet gösteren firmamız, deneyimli personel kadrosuyla düzenli, temiz ve ferah bir ofis ortamı oluşturmayı taahhüt eder.  

ofis-temizlik-firması-izmir

Örneğin genel ofis temizliğinde, her köşe bucak temizlenirken halılar uygun cihazlarla yerinde ya da uygun tesislerde yıkanır, camlar pırıl pırıl temizlenir ve lavobolar yıkanıp temizlendikten sonra iş yerinin seçtiği kokular kullanılıp ferah bir ortam sağlanır.  Ayrıca mobilyalarınızın tozları alınır, tekstil kısımları temizlenir, çöp bidonlarınız günlük ve gerektiğinde gün içinde boşaltılır ve haftada bir programa uygun olarak yıkanır.  Egem Temizlik’ten hizmet talep ettiğinizde sizin koşullarınıza en uygun planı en uygun fiyata vermeyi garanti ediyoruz.

Tecrübeli Personel, Kaliteli  İşçilik

Ofis temizleme operasyonlarını etkili ve eksiksiz bir şekilde yaptırmak için oldukça profesyonel personel kullanımının yanı sıra çevreye uyumlu temizlik ürünleri kullanmaktayız. Çalışanlarınız tarafından  zararlı kimyasal maddelerin teneffüs edilmesi veya çalışanlarınızın üzerinde sert temizleme kalıntıları bulunan yüzeylere dokunması konusunda endişelerinizi bu ürünleri kullanarak gidermekteyiz. Ayrıca, ofis temizleme hizmetlerinde Egem Temizlik, bilgisayar klavyelerinin yüzeyini etkin bir şekilde temizlemek için uygun araçlara sahiptir. Bir bilgisayarın klavyesini temiz ve tozsuz tutmak, bilgisayarın ömrünü uzatabilir. Kısaca, size sağlayacağımız hizmet  ofis bilgisayarlarının ömrünü uzatabilir. Ofis temizlik profesyonellerimizin  yapacağı  düzenli ziyaretler, ofisin halılarını ve ekipmanları ömürlerini uzatacak derecede korucuyu hizmet sağlar.

Bazı işyerleri lavobolarını ve tuvaletlerini kendileri temizlemeyi seçmektedir. Ne yazık ki, temizliğin zayıf yapılması sonucunda, çalışanların hastalanmasına ve işinizin aksamasına neden olan bakterilerin geride bırakılmasına sebebiyet vermektedir.  Egem Temizlik, ofislerinizin temizliğini gerçekleştirirken çevre dostu çözümler sunar. Ofis temizliğinde, tuvaletlerin yanı sıra kapı kolları, lavabolar, aynalar, sayaçlar ve zeminlerde de temizlik sağlamaktayız. Bir ofis tuvaletinin zemini, bizim için ehemmiyet arz etmektedir, çünkü bir çalışan tesisleri ziyaret ettikten sonra bakterilerin ofise taşınmasına sebebiyet verebilir. Egem Temizlik hizmetleri  tarafından yapılan profesyonel iş yoğun olarak kullanılan bir tuvalette toplanan zararlı bakterileri yok eder. Bu şekilde, ofis temizliği düzenlemesi, kirli olmayan bir ofis ortamından dolayı daha az işçi ve iş kaybı kaybı anlamına gelir.

Çalışanların Standardını Yükselten Bir Ofis ve Büyük İşler

Büyük projeler veya iş icralarıyla ilgilenirken ofis düzeni çabucak dağılabilir. Yerlerde çöp kalabilir.  Masalar ve diğer ofis mobilyalarının üzerinde ve halılarda toz birikebilir. Ayrıca personel dinlenme alanları da  oldukça düzensiz bir hale dönüşebilir. Bu senaryoda, Egem Temizlik’in sunduğu ofis temizleme işleri satın alındığında ilgili tüm olumsuzluklar giderilebilir. Bizden hizmet satın aldığınızda günlük çalışma planı bir programa dökülür ve temizlik personeli planda belirtildiği gibi temizlik operasyonlarını gerçekleştirir.  Halıdaki kirler, mobilya üstündeki tozlar ve diğer tüm kir ve çöpler ortadan kaldırılır ve ofisleriniz daha temiz bir duruma dönüşür.  Bunun yanı sıra ofis tuvaletleri düzenli olarak dezenfekte edilir ve herhangi bir patojenin yayılmasının önüne geçilir.  Bunun  diğer bir faydası ise ofisinizde tuvalet kaynaklı kötü kokulardan da kurtulmuş olursunuz.

Sonuç olarak, Egem Temizlik, ofislerinizin bakımı için profesyonel personellerin yanı sıra en etkili ekipman ve malzemeleri sunarak hizmet sağlar. Yeni ziyaretçileri için davetkar olmak isteyen bir işletme şık görünü daimi kılıcı hizmetlere sahip olmayı hak etmektedir.