ARV Temizlik, inşa faaliyetleri ya da renovasyon sonucunda oluşmuş kalıntıları ve her türlü çöpü ve molozu temizleme hizmetlerini sağlamaktadır.İşletme sahipleri mevcut binalarını genişletmeyi tercih ederken diğerleri tamamen yeni bir tesis kurmayı seçebilir.

Genişleme biçimlerine bakılmaksızın, inşaat işini izleyen bir karmaşa olma ihtimali yüksektir. Durumu idare etmek için ARV Temizlik’in sunmuş olduğu profesyonel ekiple devam ederseniz başınız ağrımadan inşası devam eden ya da tamamlanan bina ya da tesislerinizin içinde düzensizlik ve çöplerden kurtulursunuz. Yüksek kaliteli temizlik hizmetleri inşaat sonrasında, yalnızca işin yapıldığı binayı temizlemekle kalmaz, aynı zamanda ek çalışanlara olan ihtiyacı önler, dikkati dağıtmayı sınırlar ve bir dizi günlük temizlik görevini yerine getirebilir. En iyi sonucu almak için işletme sahipleri, ARV Temizlik’in kendilerine sağlam referanslar sunabileceğinden emin olabilirler.  Eğer inşaat sahasında düzeni sağlamak, inşaat kalıntıları veya çöplerin düzenli olarak toplanması için bir temizlik firması arayışındaysanız ve internet bu sayfamızı okuyorsanız, artık bu işleriniz için başka bir firmaya ihtiyaç duymayacaksınız. Çünkü ARV Temizlik, tüm beklentilerinizi karşılayacak kapasiteye sahip bir firmadır.

Düzenli İnşaat Sahası ve Temiz Bina

Bina renovasyonu ya da yeni bir inşaat sırasında ortaya çıkan toz, moloz ve bilimum enkazın sahadan temizlenmesi ve sahanın düzenli tertipli tutulması için ARV Temizlik profesyonel personel sağlamaktadır.  Çoğu durumda inşaat temizlik işlerinde kullanılan araçları bu işe aşina olmayan kişiler bilmezler ve tekniklerle de uzaktan yakından alakaları yoktur.  ARV Temizlik, size tüm ekipman ve profesyonel personeli sağlarken bu işi icrasında şart koşulan İSG-Ç kanun ve yönergelerine aşina bir firmadır ve bu kanun ve yönergelere uygun olarak faaliyet yürütür. Bu kuralları ve düzenlemeleri bilen bir firmayla yani ARV Temizlik ile çalışmak, inşaatın yapımı veya tadilatının tamamlanmasından sonra pahalı para cezalarının ve faturaların önlenmesinde etkili rol oynayabilir.

inşaat-sonrası-temizlik-işleri-firması-izmir

İş Gücünden Tasarruf

Yukarıda bahsediği gibi bir çok firma ya da inşa işleriyle ilgili olmayan kişiler bir şantiyenin temizlenmesinin koşullarından ve gerekliliklerinden bihaberdirler.  Bazı firmalar, bu iş kendi çalışanlarını kullanırken, ARV Temizlik, sağladığımız hizmetlere başvurulmasının hem iş gücü hem de mali açıdan daha tasarruflu olduğunu kanıtlamaktadır.  İnşaat sonrası atıkların toplanması ve bertarafı konusunda bilgi sahibi olmayan firmalar , bilgisizlik yüzünden büyük kayıplara uğrayabilir.  Diğer taraftan bazı firmalar ise eleman kiralama yoluna gider, fakat personel giderleri göz önünde bulundurulduğunda işe alım, maaş, sigorta gibi giderler dikkate alındığında personel kiralamanın aslında mantıklı olmadığı da anlaşılabilir. Oysa ARV Temizlik, firmaların bu gereksinimi uygun fiyata ve uygun koşullarda firmaların ve çalışanların haklarını koruyacak şekilde sağlamaktadır. Dolayısıyla ARV Temizlik ile çalıştığınızda hem iş gücünden tasarruf eder hem de mali açıdan ekstra giderlere maruz kalmazsınız.

Kazaların Önüne Geçme

Günümüzde çoğu iş adamı ve kadınları, bir takım günlük görev ve görevleri yerine getirmeye mecburdur; çoğu zaman, bir başkasını yönetmek için  zamanları yoktur. Neyse ki, ticari bazda temizlik hizmetleri almak, inşaat sonrasındaki temizliğin yönetimiyle ilişkili dikkat dağıtıcı şeyleri sınırlamanın etkili bir yolu var. ARV Temizlik sağlamış olduğu inşaat temizlik ya da inşaat sonrası temizlik hizmetleriyle siz inşaat ve yapı firmalarına, sahalarınızın temizliği konusunda yardımcı olmakta ve kesin güvenli hizmetler sunmaktadır.  Bu şekilde daha fazla iş gücüne gereksinim duymadan ARV  Temizlik’in sağlamış olduğu hizmetlerden faydalanırken personellerinizin iş sağlığı ve güvenliği sağlama gereksinimlerine katkıda bulunmuş olursunuz.  Yapılacak bir sözleşmeyle bu işlerinizin hepsini ARV Temizlik A kalite servis güvencesiyle sağlayabilir.

ARV Temizlik’in Sağladığı Diğer  Avantajlar

ARV Temizlik’ten inşaat sonrası temizlik hizmetleri satın almanın faydası yanlızca temiz bir bina, sınırlı dikkat dağıtıcı öğeler ve ekstra personele gerek duymama değildir. ARV Temizlik’ten bu hizmetimizi satın aldığınızda firmanızın sahada bulunan tesislerinin temizliğini de yapabilir ve tüm temizlik işlerini bir paket halinde daha hesaplı bir şekilde size sağlayabiliriz; kimi durumlarda saha ofis ve bazı temiz işlerini de ücretsiz yaptırabilirsiniz. Yapılacak bir sözleşmesiyle size sağlayacağımızın hizmetin kalite ve kontrolü sağlanabilir ve size vereceğimiz sözün yerine getirildiğini belgeleyebiliriz. ARV Temizlik, inşaat sonrası veya renovasyon sonrası ortaya çıkacak temizlik hizmetlerini kaliteli bir şekilde yerine getirmeyi taahhüt eder.