ARV Temizlik İzmir Bornova merkezli  faaliyet gösteren profesyonel temizlik firmasıdır.  Sağladığımız kaliteli hizmetler sayesinde markalaşmayı hedef edinmiş firma olarak sizlere global standartlarda temizlik ve bakım hizmetleri sunmayı hedeflemekteyiz.   Portföyümüzde bulanan müşterilerimizin bize duyduğu güveni pekiştirmek ve potansiyel müşterilerimize de kaliteli hizmet vizyonumuzu en iyi şekilde hizmetlerimizle yansıtmak en temel hedeflerimizdendir.

ARV Temizlik Hizmetleri

Adres :

Telefon: 

E-mail: [email protected]

Web: www.arvtemizlik.com

İzmir ve Türkiye’nin  şimdiye kadar gördüğü en profesyonel ve eksiksiz temizlik hizmetlerini sunmayı taahhüt ediyoruz! Ev, apartman temizlik hizmetlerinin yanı sıra medikal, endüstriyel  tesis ve ticari işletmelere endüstriyel ve bireyselleştirilmiş temizlik  hizmetleri de sunuyoruz.  İzmir ve Türkiye’nin her şehrinde milyonlarca insanımız ve on binlerce tesis bulunmaktadır.  Bu müşteri kitlesinin kalite standardlarının üstünde temizlik hizmetlerini hak ettiğini düşünüyor ve vizyonumuzu müşteri merkezli kriterler üzerine temellendiriyoruz.

ARV Temizlik,  işletmelerinizde işlerinizi kolaylaştırıp iş verimini artırmayı hedeflerken bireysel yaşam tarzlarında da kalitenizi yükseltmeyi hedeflemektedir.  Odak servislerimiz arasında aşağıdaki hizmetler bulunmaktadır;

Temizlik firması izmir
 • Profesyonel Ev Temizlik Hizmetleri
 • Bina Temizlik ve Bakımı
 • İnşaat Sırasında ve Sonrasında Temizlik Hizmetleri
 • Endüstriyel ve Üretim Tesisleri Temizlik Hizmeti
 • Perakende Sektörüne Temizlik Hizmeti
 • Ofis Temizliği
 • Restoran Temizlik Hizmetleri
 • Otel ve Otelcilik Temizlik Taşeron Hizmetleri
 • Medikal Tesisler Temizlik Hizmetleri

Personel

ARV Temizlik, tesislerin tatmin edici bir şekilde temizlenmesi için uygun temizlik yöntemleri ve teknikleriyle eğitilmiş uzman ev ve ticari temizleyiciler sağlar. Bir İzmir  temizlik hizmeti şirketi olarak temiz ve profesyonel bir atmosferin önemini anlıyor ve ticari mekan ve ev ışıltısı yaratma deneyimi ve becerisine sahip personellerimizle hizmet sağlıyoruz.

İş Güvenlik

Çalışanlarımıza, iş tehlikeleri ve risklerinden korunmaları için gerekli ISG eğitimlerini aldırtmaktayız. Çalışanlarımızı eğitirken onlara radyasyona maruz kalma, tırmanırken düşme, makine kazaları, ergonomik yaralanmalar ve kayma ve düşme riskleri, tehlikeleri ve kaçınma yöntemlerini öğretiyoruz. Binalarda depolanan veya kullanılan tüm kimyasal maddeler için Malzeme Güvenlik Bilgi Formlarını (MSDS) temizlik dolaplarına dosya halinde yerleştirip personelin ve mekanda bulunan kişilerin bunlardan haberdar olmasını sağlamaktayız. Ayrıca personelimizi tehlikeli kimyasalların bilgisi ve raporlanması konusunda bilinçlendirmekteyiz. Prosedürlerin sıkı takip edildiğinden emin olmak bizim sorumluluğumuzdur.

Çevre

Çevreye verebileceğimiz potansiyel zararların etkisini azaltmak için çevreye duyarlı ve marka ürünler seçmekteyiz.  Çevre duyarlılığı ve uygun ürün seçimi bizim için oldukça önemlidir. Bu nedenle aşağıdaki hususlara dikkat etmekteyiz;

 • Biyolojik olarak parçalanabilir mi?
 • Düşük toksisiteye sahip olma
 • Düşük uçucu organik bileşik içeriğine sahip olma
 • Daha az paket ve ambalaj kullanma

Ticari ve konut temizleme ihtiyaçlarınız için Egem Temizlik Hizmetlerini seçerken, temizlik hizmetlerinin rekabetçi bir fiyatla esnek çalışma saatleri ile sürekli ve mükemmel şekilde olacağından emin olabilirsiniz.

Sigorta

Personellerimizi  çalıştıkları mekanlardaki kaza ve yaralanmalara karşı sigortalamaktayız.  Her hangi bir hizmet sözleşmesi yaptığınızda size sunacağımız personellerin belgelerini talep edebilirsiniz.