Ev ve Apartman Temizliği

izmir gündelik temizlikçi

ARV Temizlik, her yeni müşteri için benzersiz bir kontrol listesi oluşturur. Bu kontrol listeleri, dairenin büyüklüğünü ve müşterinin temel temizlik hizmetini mi yoksa derin temizlik hizmetini mi istediğini göz önüne alır. Kontrol listeleri hiçbir görevin göz ardı edilmediğini ve müşterinin her zaman en iyi temizliği yapacağını garanti eder.

ARV Temizlik, her yeni müşteriye, apartman ve ev temizliği için, binanın özelliklerine göre temizlik listeleri oluşturur. Bu kontrol listeleri aracılığı ile katların sayısı, dairelerin özellikleri ve müşterinin beklentileri dikkate alınarak temizlik hizmetleri eksiksiz olarak itina ile yapılır.  Kontrol listelerimiz sayesinde hiçbir ayrıntı göz ardı edilmez ve her yer pırıl pırıl temizlenir. 

Daire temizlik hizmetleri söz konusu olduğunda, piyasada biçok seçenek vardır.  Ancak ARV Temizlik’te başka hiçbir yerde bulamayacağınız hizmetlere ulaşırsınız. Her müşterinin benzersiz olduğunu kabul edip buna göre işlerinizi ele alıyoruz. Dolayısıyla, yüksek profesyonellik ve tecrübemizin yanı sıra, her müşterinin kendi kişisel tercihlerine uyan bir özelleştirilmiş daire ve ev temizleme kontrol listesinden faydalanıyoruz.  Sonuçta, bu sizin eviniz ve sizin “temiz” tanımınız. ARV Temizlik, sadece kaliteli temizlik hizmetleri beklentilerini karşılamak değil aynı zamanda bunların ötesinde hizmet sunmak  arzusundadır.

Temel hizmet olarak hafif toz alma, mutfak ve banyo çöplerinin atılması ve bertaraf edilmesi, zeminlerin temizlenmesi ve banyoların temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi gibi rutin işleri içerir. Derin temizlik hizmetlerimiz, bu işleri, artı yüksek ve alçak alanların tozunu almak, oturma gruplarının vakumlama, mobilya temizliği, pencere temizleme ve spot temizleme duvarları ve kapıları içerir. Bu amaçla ARV Temizlik Viking Temizlik Ürünlerini kullanmakta ve temizlikten sonra ışıl ışıl bir ortamın yanı sıra Viking Oda Parfümü ile de ferah bir koku kalır geriye.

Apartman ve ev temiliğinde bizim terchimiz Viking Temizlik Ürünleridir! Tüm katlar, daireler ve evler detaylı bir şekilde uygun Viking Temizleme Ürünleri kullanarak temizlenir. Karolar ve fayanslar Viking Fayans Temizleyici ile temizlenirken,  trabzanlar, apartman boşluğunda bulunan camlar, cam çerçeveleri, ışıklandırma ve zil butonları  temizlenirken kapınıza sizin isteğiniz dışında yapıştırılmış reklamlar çıkarılıp uygun Viking Temizlik Ürünü ile itina ile temizlenir. 

Ev temizleme hizmetlerinin ihtiyaçlarınızı karşıladığından emin olmak için periyodik olarak sizinle birlikte kalite güvence denetimi yapmakta veya kişisel kontrol listenizde bir ayarlamanın yapılması gerekip gerekmediğini belirlemekteyiz. Örneğin, farklı bir hizmet sıklığı tercih edebilirsiniz. Haftalık, iki haftalık ve aylık hizmet programları sunuyoruz.

Evcil  hayvanlarınız kendilerini mobilyalarınızda rahat mı hissediyorlar, misafirlerin giydiklerinden kıl veya tüy benzeri şeyler mi kalıyor? Sandalyelerden evcil hayvan kıllarını temizlemek için ne gerek duyduğunuza, vakumlama sandalyeleri içeren derin temizlik hizmetimizi düşünün. İlave bir hizmet olarak, döşeme ve kanepe temizliği, kumaş, yatak ve mobilya temizliği de sunuyoruz.

Apartman girişinde bulunan panolar ve posta kutuları derinlemesine temizlenir. Eğer bu elemanların üzerine reklam yapıştırılmışsa bunlar sökülüp uygun şekilde o bölge yapıştırıcı kalıntılarından temizlenir.  Asansör tabanları, kapıları ve camları güzelce temizlendikten sonra merdive boşluğunda yer de kalan su tamamıyla temizlenip kurulanır ve sonra heryer kontrol edilerek Viking Profesyonel parfümü ile parfümlenir. ARV Temizlik, apartmanlarınızı ferahlaştıracak!

Akrabalarınız tatil boyunca ziyaret edecek. Zaman yok? Telaşa gerek yok. Gece misafirleriniz gelmeden önce derin bir temizlik hizmeti hazırlıklarınız için ekstra stres yaratmadan varışlarında pırıltılı şeyler alacaktır.

Yeni bir yere taşınıyorsanız, taşınma planlarınızın bir parçası olarak derin temizleme hizmetimizi düşünün. ARV Temizlik, apartmanını boşalttığınızda, temizlik, güvenlik depozitonuzun iade edilip edilmediğini belirleyebilir. Bu parasal bir miktardır anlamına gelebilir. Konut temizleme oranları rekabetçi ve arta kalan temiz bir yaşam alanı ev sahibinizde bırakacağınız iyi bir itibar demektir.

Kullandığımız temizlik ürünlerinden teneffüs edebilecekleri zararlı dumanlar ya da tahriş edici maddeler konusunda endişelenmeyin. ARV Temizlik ’in çevre dostu olduğunu söylemekten gurur duyuyoruz. Tüm ürünlerimiz biyolojik olarak parçalanabilir ve havalandırma sisteminizde salınan   dumanlar veya buharlar çabucak dışarı atılabilir. ARV Temizlik’in seçimi Viking Temizleme ürünleri bu açıdan oldukça çevre dostudur.

İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, sizin  özelleştirilmiş bir daire temizlik kontrol listesi oluştururuz. Bilgi almak için için bugün ARV Temizlik’i arayın.