ARV Temizlik’in uzman kadrosu, mülkünüzü en iyi şekilde tüm yıl boyunca temizleyip bakımlı tutmak  için planlı, programlı  ayrıntılı konut temizleme hizmetleri sunmaktadır. Her hafta, her iki haftada bir, üç haftada bir, dört haftada bir, ayda bir aralıklarla veya bir seferlik temizlik de dahil olmak üzere ihtiyaç ve tercihlerinize göre farklı temizleme sıklığı sunuyoruz.

Müşterilerimizin evlerinin her zaman yüksek temizlik standartımızı karşıladığından emin olmak için her eve özel olarak tasarlanan bir plan oluşturmamızı sağlayan bir sistem  kullanıyoruz. Bu alanda on yıllık deneyimimizin ürünü olan bu sistem sizlere daha iyi hizmet vermemizi sağlamaktadır.  Bu sistemi kullanmanın faydasını evlerinizi ve yaşam alanlarınızı daimi olarak temiz tutarak sizin memnuniyetinizi sağlamada görüyoruz.  ARV Temizlik, her zaman sizin memnuniyetinizi ön planda tutar.

İlk iki temizlik ziyaretimizde işleminde bütün bir evi ayrıntılı olarak temizliyoruz:

İlk Temizlik: Evinizin her yerini kapsamlı bir temizlik yaparken mutfağınızı ve banyolarınızı özenle ayrıntılı bir şekilde temizleyeceğiz.

İkinci Temizlik: Yaşam alanlarınızı ve uyku alanlarınızı ayrıntılı olarak temizleyeceğiz ve mutfağınıza ve banyolarınıza da kapsamlı bir temizlik sağlayacağız.

İlk temizlendikten sonra, ayrıntılı temizlik hizmetleri tipik kapsamlı yıkama hizmetlerimizle birlikte bir program plan dahilinde  gerçekleştirilecektir. Bu, evinizin her zaman ferah kalmasını sağlar. Yüksek standartlara sahibiz ve çalışmalarımız aracılığı ile bu standardlarımızı evinize taşıyoruz. Yüksek standartlarımızı koruyarak müşterilerimize olan bağlılığımızı kanıtlıyoruz. Her seferinde tam yapılmış bir temizlik ve sonucunda ferah bir ev ortamıyla karşılaşacağınızın garantisini veriyoruz.

Ev temizliği şirketi, ev temizlik firması Bornova İzmir
Ev temizlik şirketi İzmir Bornova

Hayatınızı Ev Temizliğinde Geçirmeyin!

Dağınık bir evin temizlenmesinden daha önemli olan şeylerin var.  Siz vaktinizi kendinize ve işinize verirken biz evinizi sizin için temizler ortamlarınızı bakımlı tutarız. Uzman ekibimiz, güvenilir, yüksek kaliteli ev temizleme hizmetleri sunmaktadır. İzmir’de hizmet vermekteyiz fakat ev temizlik hizmetlerimizi müşterilerimizden talep geldiğinde rezidansların yoğun olduğu siteler ve buna benzer yaşam alanlarında da verebiliriz.

Size zaman kazandıracağız, böylece sizin için önemli olan şeylere odaklanabilirsiniz. 10 yılı aşkın bir süredir bu alandayız.  Başarımızın sırrı sizlerin memnuniyetinizde gizlidir.