ARV Temizlik, Ege’de endüstriyel tesislere ve tesis işleten firmaların gereksinimini karşılamak için endüstriyel temizlik hizmetleri sunmaktadır. Endüstriyel olarak, bir temizlik firmasının  uyması gereken kanun, kural ve yönergeler bulunmaktadır, ARV Temizlik, bu manada gerçekleştirmiş olduğu operasyonlarda bu kanun ve yönergelere uyumlu olarak faaliyet gerçekleştirmeyi taahhüt eder. İzmir merkezli faaliyet gösteren firmamızı tercih ettiğinizde size vereceğimiz profesyonel endüstriyel temizlik işlerinden oldukça memnun kalacaksınız. Çok amaçlı veya genel temizlik için kullanılan kimyasallar ve endüstriyel elektrik ihtiyaçları için kullanılan farklı kimyasallar vardır. Profesyonel bir şirket olarak ARV Temizlik,  bu farklılıkları ve Çevre Koruma standartlarını takip etmenin önemini bilmekte ve faaliyetlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ne tür ürünlerin kullanılabileceğini ve olası yan etkileri yöneten birçok kural ve yönetmelik bulunduğundan, işletmelerin çeşitli kimyasallarla ilgili olası tehlikeleri anlayan şirketleri çalıştırmaları zorunludur. ARV Temizlik, endüstriyel firmaların bu ihtiyaçlarını karşılayabilecek tüm kabileyetlere sahip bir firmadır.

 

Endüstriyel Temizlik - ARV Temizlik

Sunduğumuz Hizmetlerin Avantajları

Endüstriyel hizmet ya da üretim yapan firmalar  periyodik bakım gereksinimlerini gerçekleştirmek için sistem durdurma planlarını yıl içinde uygularlar. ARV Temizlik, çeşitli endüstriyel ortamların ve işletmelerin koşullarını ve çalışma tarzları konusunda oldukça deneyimli bir profesyonel kadroya sahiptir.  Size sağlayacağımız hizmetler basınçlı halı yıkama , pencere ve dış cephe temizliği gibi servislerin yanı sıra çeşitli ekipman ve makinaların temizliğini gerektiren operasyonları da yönetebilir.

Endüstriyel olarak temizlik hizmetlerinde kullanılan devasa çamaşır makinaları oldukça populerdir. Yıkanması zor mataryel ya da ekipmanların temizlenmesinde kullanabileceğimiz yöntemlerden birini teşkil etmektedir. Bunun dışında işletmelerin, dış cephedeki küf ya da küflü sıvanın temizliği gibi ağır işleri de gerçekleştirebilmekteyiz. Küf  sadece çirkin değil, aynı zamanda işçiler için ciddi bir sağlık tehdidi oluşturmaktadır. Bizim sunduğumuz hizmetleri kullanarak bu sorunların önüne geçmeniz mümkündür.

Sunduğumuz hizmetler  yalnızca alanınızın harika görünmesine yardımcı olmakla kalmaz aynı zamanda üretkenliği ve verimliliği artırmaya yardımcı olabilir. Hava ile ilişkili hastalıklara yakalanmış olan  hasta çalışanlar ya da solunum yolu rahatsızlığı olan hastalar böyle ortamlarda tam kapasite ile çalışmıyorsa, iş için kötü koşullar ortaya çıkar.Sunduğumuz  endüstriyel temizlik hizmetleri, çalışanların en iyi durumda kalmalarını ve çalışacakları güvenli bir ortama sahip olmalarını sağlar. Çalışanlar sağlıklı kaldıklarında, hasta günleri ve işçi tazminat davaları miktarı azaltılır. İşyerleri, yaygın hastalıkları önleyerek, işlerinin kalitesini ve toplam kârlarını artırabilir. ARV Temizlik, işletmelerininin  güvenli, temiz olmasını ve sağlıklı bir ortam olarak kalmasını isteyenler için en iyi seçimdir.

ARV Temizlik, temizlik ve bakım yerine ürünlerine veya hizmetlerine odaklanmayı tercih eden işletmelere büyük bir destek sağlamaktadır. Profesyonel bir temizlik şirketi olarak ARV Temizlik, işinizin temiz ve sağlıklı olmasını sağlamak için yenilikçi yöntemler ve son teknolojik teknikler kullanacaktır. Size sunduğumuz hizmetler sayesinde işletmenizin bakım, temizlik ve sıhhi ihtiyaçlarının karşılandığından emin olarak, iş verimliliği, büyüme ve gelişmeye odaklanabilirsiniz; temizlik ve bakım işlerini ARV Temizlik’e bırakın gerisini biz halledelim!

Temizlik  Ve Bakım Tekniklerinde Çeşitlilik

İşletmeler, geçtiğimiz on yıl içinde değişen sosyolojik sebeblerden dolayı bazı temizlik sorunlarına maruz kalmaktalar; ki bazen bu koşullar şirketlerin itibarını bile zedelemektedir.  Endüstriyel işletme duvarlarına çizilen grafitiler oldukça sorunlu koşulları ihtiva etmektedir. Grafiti yalnızca vandalizmi değil aynı zamanda tesis etrafında çete faaliyetlerinin varlığını da işaret edebilir. Profesyonel bir temizlik firması olarak ARV Temizlik, işletmenizin duvarlarını bu grafiti ve benzeri çizimleri temizleyip ilgili alanları restore etmekte oldukça deneyimli personele sahip bir firmadır.

ARV Temizlik, salgınlar veya salgınlarla uğraşmak durumunda kalırsa verimliliği kaybetme riski taşıyan işletmeler için kesintileri önlemeye yardımcı olmaktadır. ARV Temizlik ile sözleşme yaptığınızda, genel temizlik ihtiyaçlarınızın düzenli olarak karşılandığından emin olabilirsiniz. Bu, çerçevede,  potansiyel patojenlerin miktarını azaltacak ve iş yerinin en avantajlı düzeyde çalışmasına yardımcı olacaktır. İşletmeler, kalıp, küf, bakteri, Staph veya virüs gibi hastalık yayıcı durumlara etkili çözümlerimiz mevcuttur. Profesyonel  hizmetlerimizi düzenli olarak kullanarak, işletmenizin ARV Temizlik’in uzmanlığından yararlanabilirsiniz. Ege’deki işletme sahipleri işletmelerini karlı tutmak için herhangi bir kesinti yaşanmasını  bizim hizmetlerimizle sağlayabilir.  Doğru bakım, temizlik binanızın genel ortamında paha biçilemez bir rol oynayacaktır. Deneyimli, profesyonel bir firma olarak ARV Temizlik’ten faydalanarak başka bir firmanın size sağlayamayacağı hizmetleri işletmenize getirir.