AVM Temizlik İşleri

Alış Veriş Merkezi Temizlik Bornova

ARV Temizlik Hizmetleri, İzmir’de endüstriyel temizlik ihtiyaçlarını karşılayan birinci sınıf bir hizmetle Mağaza Temizleme Hizmetleri sunmaktadır. ARV Temizlik Hizmetleri, itibarınızın seviyesini arttırmayı ve müşteri portföyünüzün temizlik yoluyla büyümesine yardımcı olmayı taahhüt eder. Yüksek kaliteli Mağaza Temizleme Hizmetleri sunmak için çalışıyoruz.

Mağazanız temiz değilse, müşterileri cezbetmez veya temizlik ve sanitasyon herkese ve potansiyel müşterileriniz temizliğe önem verdiğinden mevcut müşteri portföyünüzü kaybedebilirsiniz. Müşterilerinizde bıraktığınız izlenim, köklü bir itibar yaratmada çok önemli bir faktördür. Tüketiciler, mağazanızın her bir parçasına dikkatle bakarak alışveriş yaparlar ve mağazanız temiz değilse, insanlar mekanınızdan uzaklaştıracaktır. İlk izlenim, mağaza sahiplerinin uğraşması gereken faktördür ve etkin temizlik hizmetimizi kiralamak, mağazanızın hizmet kabiliyetini artırabilir. ARV Temizlik Servisi mağazanıza yardımcı olabilir ve müşterileriniz için temiz ve ferah  bir ortam sağlar. Kurumsal mağazalardan küçük butiklere kadar her çeşit mağazaya yönelik temizlik hizmetleri sunuyoruz.

Mağazalarınızın temizlik hizmetleri için çeşitli  temizlik planlarımız var. Günlük, haftalık veya aylık planları seçebilir veya profesyonel personellerimiz mağazanızı düzenli olarak temizleyebilir ve mağazanızı kusursuz hale getirmenize ve bu şekilde muhafaza etmenize yardımcı olabilir. ARV Temizleme, temizlik işlemlerini mağazanızın özel ihtiyaçlarına göre uyarlayabilir. Size sunabileceğimiz bazı temel hizmetler şunlardır:

 • Vitrin camı temizleme
 • Bütün demirbaşların ve mobilyaların tozunu alma
 • Zemin cilalama ve halıları
 • Tüm camları, aynaları ve rafları temizleme
 • Tuvaletlerin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi
 • Tüm zeminlerin vakumlanması ve paslanması

Mağazanızın Temizliği Kim İçin Önemli?

Mağazanızın itibarı oldukça  önemlidir.  ARV Temizlik bu manada, mağazalarınızı ferah bir ortama dönüştürürken  aynı zamanda  müşterilerinizin mağazanıza yeniden gelme potansiyellerini de arttırır.Araştırmalar, müşterilerin mağazanın temiz ve sağlıklı olmaması koşuluyla malları sınırlama eğiliminde olduğunu göstermiştir. Bu, mağazanın diğer bölümlerinin temizliği de önemli bir önemi olsa da, özellikle mağaza tuvaletini kullanan müşteriler için geçerlidir.

Mağazanızı Nasıl Temiz Tutabilirsiniz?

Mağazanızın temizliğini korumak için ARV Temizlik Hizmetleri’ni kullanmak, mağazanızı yenilemek için en iyi yoldur. ARV Temizlik Hizmetleri, bütçenizi karşılayan farklı zaman çizelgelerine sahiptir ve buna göre zamanlamaları da özelleştirebiliriz. Hizmetlerimizi kiraladığınızda, temizlik hizmetleri için makine satın almanıza gerek kalmaz, çünkü mağazamızı temizlemek için tüm ekipmanları getiririz. Ayrıca, programlarımız,  bir sonraki açışınızda mağazanızı temiz bir durumda tutmak için tüm kimyasalları ve işgücünü içerir. Hizmetlerimizin müşterilerinizde iyi bir izlenim yaratacağını garanti ederiz.

Mağaza temizlik hizmetleri sunan birçok şirket var ancak ARV Temizlik Hizmetleri benzersiz hizmetler sunuyor ve İzmir’deki en iyi mağaza temizleme servis sağlayıcısından biriyiz. Programlarımızı, mağazanızın türüne ve boyutuna göre özelleştirecek bir hizmet yaklaşımımız var. Ayrıca, zamanlamayla ilgili müşteri isteklerini de dikkate alıyoruz. Mağazanınızın vitrininde lekesiz camların yanı sıra, tuvaletten aynalara ve giysi ve giyim eşyalarındaki soyunma odalarına kadar mağazanın tüm bölümlerinde temizlik hizmeti sunmaktayız. Bütün demirbaş ve mobilyalarını toplayıp rafları sizin için silelim. Ayrıca tüm ahşap ve fayans zeminlerini vakumlayarak  paspaslayıp sonra da bir parlatalım. Ayrıca, tüm halıları şampuanlayacağız. Son olarak, tuvaletleri temizleyip sanitize edeceğiz. Buna klozet ve pisuarların yıkanması, lavabonun yıkanması ve kapı kollarının sterilizasyonu dahildir.

Neden ARV Temizlik Hizmetleri?

ARV Temizlik, perakende mağazalarınız için premiyer  temizlik hizmetleri sunmaktadır.

ARV Temizlik Hizmetleri mağaza ve perakende temizlik hizmetleri için önde gelen bir şirkettir. ARV Temizlik Hizmetleri’nden hizmet  talep ederseniz, mağazanızın iyice temizlenip lekesiz olacağı konusunda rahat olabilirsiniz. Alış veriş merkezlerini  temizletmek için ARV Temizlik Hizmetleri’nden hizmet alma nedenleri aşaıda sıralanmıştır: İzmir:

 • En kaliteli malzemeler ve temizlik hizmetleri sunuyoruz
 • En son teknoloji temizleme hizmetlerine sahibiz
 • Çalışanlarımız dürüst ve güvenilirdir.
 • Güvenli temizlik prosedürleri ve hizmetleri sunuyoruz
 • ARV Temizlik, çok rekabetçi ve uygun fiyatlara sahiptir.
 • Temizleyicilerimiz izlenmekte ve denetlenmektedir

 

ARV Temizlik Hizmetleri, perakende satış mağazalarını temizleme ile ilgili tüm yönlerini sunmaktadır. Perakende temizlik hizmetlerimiz adil fiyatlandırılmakta ve diğer kuruluşlarla rekabetçi oranlarda olmaktadır. Bununla birlikte, mükemmel müşteri hizmetleri ve ticaretimize adamış olmasından dolayı hizmetimizin en iyisi olduğunu düşünüyoruz. Büyük bir kurumsal bina ya da küçük bir butik olsun, işiniz için bizi nasıl kiralayabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi için +90 (541) 840 65 67 numaralı telefondan ARV Temizlik Hizmetleri’ni arayın ya da [email protected] adresine e-posta atın. Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.