Bina ve Apartman temizlik işleri

ARV Temizlik, hiçbir temizlik operasyonunu hafife almaz. Sunduğumuz hizmetler arasında bina temizlik hizmetleri, rezidans temizlik hizmetleri, alışveriş merkezleri temizlik hizmetleri, spor kompleksi temizlik hizmetleri bulunmaktadır.  Mekan farkı olmaksızın her büyüklükteki şirkete ya da yerleşkeye temizlik servislerimizle hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.  İşletmenizin bulunduğu veya apartmana özel çözümlerle ARV Temizlik size özel temizlik ve bakım planları sunmaktadır. Size çalışma saatlerinden önce, çalışma saatleri içinde, çalışma saatlerinden sonra ve gerektiği yerde sık temizlik operasyonları sunacak şekilde programlar hazırlamakta ve çözüm odaklı çalışmaktayız. Bina ve apartman temizliği kolay bir iş değildir ve en iyi temizliği ancak kaliteli bir firma sağlayabilir.  Günlük, alternatif günler, haftalık, alternatif haftalar ve hatta aylık bazda hizmet  planlarımız mevcuttur.

Temizlik Hizmeti Kullanmanın Önemi Ve Yararları

İşten arta kalan vaktinizi temizlikle geçirmek ya da tüm bir apartmanı nöbetleşe temizleyecek şekilde programlamak mümkün değildir; ayrıca bu işletme bina veya komplekslerinde iş verimini oldukça düşürür ve çalışanların ya da binayı kullananların günlük faaliyetlerine konsantre olabilmesi de temizlik işleriyle birlikte yürütülemez.  Çalışanlar, temizlikle uğraşırken zaman kaybetmek yerine eldeki göreve odaklanırken, iş için daha fazla zaman ayırırlar ve sonucunda daha fazla gelir elde edilebilir. Temiz ve hijyenik olması için bir ofisinizin temizliği önemlidir, ancak bu, çalışanların şirket içindeki diğer önemli hususlara odaklanmasına izin vererek dışarıdan tedarik edilebilen bir iştir. ARV Temizlik,  profesyonel bina ve apartman temizlik işleri hizmetleri içim, elektrikli süpürgeler gibi temizlik yardımcılarını satın almak zorunda olunduğundan, sizin hizmetinize sunduğu ekipmanlarla tasarruf etmenize yardımcı olacaktır. Belirli temizlik ekipman ve ürünlerini kullanan çalışanlar için ekipman bakım ve eğitimi için gerekli olan zaman ve paradan da kurtulacaksınız. ARV Temizlik, istikrarlı, güvenilir ve sunduğu hizmet türü ile son derece yüksek bir standart sağlayan bir firmadır. Profesyonel bir temizlik hizmetlerimizle şirketlerin ve sivil otoritelerin güvenini kazanmayı hedef edinmiş bir firma olarak ARV Temizlik, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firmadır.

Temizlikçi kadın İzmir - Bornova

Hizmet verilen Tesis Çeşitleri

ARV Temizlik, üstlenmiş olduğu işlerde her seferinde doğru bir şekilde tamamlamak için gereken deneyim, kaynak ve kalite kontrol sistemlerine sahiptir. Bina temizlik hizmetleri, her bir tesisin ihtiyaçlarına bireysel olarak uyacak şekilde özelleştirilmiştir. İhtiyaçların tek seferlik  olup olmadığına bakılmaksızın veya hizmet düzenli olarak talep ediliyor olursa olsun, her şartı karşılamak için bir plan oluşturulacaktır. İzmir’deki  bina temizlik hizmetlerini sunduğumuz tesisler tipik olarak okullar, günlük bakım merkezleri, spor merkezleri, restoranlar, tıbbi tesisler, otomobil bayileri, perakende mağazalar, camiler, rezidanslar ve apartmaların yanı sıra  çeşitli ofis binaları türlerini içerir.

Sağlanan Temizlik Hizmetleri

ARV Temizlik , binalarınızın  lekesiz ve temiz görünmesini sağlamak için kaliteli hizmetler sağlar Çalışanlarımız,  çöp bidonlarının boş olduğundan ve halı tamamen boşaltılmış olduğundan emin olana dek yorulmadan çalışacaklar ve gerektiği yerde koku ve şampuan kullanacaklardır.  Her türlü fayans veya döşeme süpürülüp silinecek ve mobilyaların gerektiğinde tozu alınacak ve cilalanacaktır. Tuvalet armatürleri temizlenecek ve sanitize edilecek, mutfak ve moloz oda aletleri ve demirbaşları da temizlenecektir. Girişlerdeki  veya herhangi  bir yerdeki bir iç cam temizlenecek ve yatay yüzeyler ve pencere jaluzileri nin düzenli olarak tozu alınacaktır. Tavan vantilatörleri, havalandırma kanalları ve dönüşler de düzenli olarak temizlenecektir. İzmir’de sağladığımız hizmetlerde bizim için zor bir iş yok! ARV Temizlik, hizmetleri her bir büro ve binanın talep ve ihtiyaçlarına uygun olarak ayarlayacak şekilde  özelleştirilebilir planlar hazırlayıp sözleşme opsiyonları da sunmaktadır.

Kişisel Alanlar İçin Profesyonel Temizlik Hizmetleri

İş ve ev hayatı arasında bir denge kurmak zor olabilir. Her gününüz oldukça yoğun geçer ve evde temizlik işlerine  zaman ayırabilmek zor bir iştir. ARV Temizlik, yalnızca işletmeler için değil, aynı zamanda işten arta kalan zamanda kendisine zaman ayırmak isteyen bireylere de temizlik hizmeti sunmaktadır. ARV Temizlik’in profesyonel temizlik elemanları,  kendinize daha fazla zaman ayarıbilmeniz  için size daha fazla özgürlük sağlayarak ev işleri ile ilgilenebilir. Profesyonellerimiz,  kişisel ihtiyaçlarınıza bağlı olarak karmaşık bir ev veya dairenizizin temel temizliği veya tamamen temizlenmesini sağlayabilir. Verilecek olan hizmetler kişiye göre değişim göstermektedir, bu nedenle bireysel ihtiyaçlara göre ücretlendirme yapılmaktadır.

 Genelde insanlar bireysel  temizlik ihtiyaçlarını gidermek için temizlik hizmetleri sunan bir firmaya başvurmazlar; bunun yerine insanlar kendi kaynak ve beden güçlerini kullanarak bu işin üstesinden gelmeyi düşünürler. Tabii ki, çalışan insanlar evlerindeki temizlik gereksinimlerini kendileri giderebilirler fakat bu işi ARV Temizlik’e bırakmakmanız sizin işinize daha fazla zaman ayırmanızı ve işin dışında kalan zamanda da verimli bir şekilde dinlenmenizi sağlayacaktır. ARV Temizlik’le bugün iletişime geçin sizin bütçenize uygun en iyi planı sunalım!

İzmir temizlik firmaları